MENÜ

Telefon:

+90 216 610 03 10

Adres:

Ümraniye / İSTANBUL

on mart makİne sanayİ

dOLUM, KAPAMA, ETİKETLEME

On Mart Makine Sanayi, 2016 Yılında Oktay Naçar ve Salih Çoban tarafından kurulmuş olup, 21 yıllık sektör tecrübelerini müşterilerine sunmak için bu hedef doğrultusunda yola çıkmışlardır.

On Mart Makine Sanayi, sahip olduğu sağlam iş fikri, tecrübe, azim ve sabır sayesinde doğru zamanda doğru kararlar aldı. Dünya trendlerini yakından takip ederken, kazanılmış değerlerine yenilerini ekledi. Her daim daha iyisini sunmak üzere yatırım yapan On Mart Makine Sanayi, 2016 yılında ambalajlama makineleri imalatına başlayarak genişlettiği ürün yelpazesi ile sektördeki yerini almıştır. Her geçen gün büyüyen bir firmamız, uluslararası bir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Sunduğu hizmette aşıladığı güven, ürünlerindeki kalite ve özen sayesinde hızla tanınmaya başlayan On Mart Makine Sanayi, Türkiye'nin birçok noktasına hizmet vermeye başladı. Ayrıca tüm iş ilişkilerinde şeffaflık, doğruluk, dürüstlük, tüketiciye ve çevreye saygı konusunda gösterdiği derin hassasiyet ile, faaliyette olduğu sektörde en çok tercih edilen markalar arasında olmaya başlamıştır.

On Mart Makine Sanayi en iyi bildiği iş olan Dolum, Kapama ve Etiketleme alanında, gıdadan kimyaya, kozmetikten ilaç sanayisine ve boya sanayisine kadar pek çok firmaya, üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm aşamalarda %100 destek vermektedir. On Mart Makine Sanayi, geleceğe kalan bir marka olma yolunda kaliteyi, sürekli iyileşmeyi, çalışanların tatminini, üretimde verimliliği, müşteride güveni ön planda tutmaya devam edecektir. Her gün daha iyi öğrenmek, daha fazla gelişmek ve memnun müşteri sayısını arttırmak için çalışacaktır. Değişen ve gelişen çevre koşullarını köklü geçmişinden edindiği tecrübeyle yoğurarak, mükemmele ulaşan güçlü yarınların temsilcisi olacaktır.


Oktay Naçar

Genel Müdür - İş Geliştirme Uzmanı

VİZYON: On Mart Makİne Sanayİ, sektÖrÜnde uluslararasI kalİte standartlarInI karşılayacak şekİlde sunduğu hİzmet anlayışını süreklİ gelİştİrmekte ve İçİnde bulunduğu pazarda lİder fİrma olmayı hedeflemektedİr. Bu hedefe ulaşmak İçİn, müşterİde güven ve memnuniyetİ sağlamayı ön planda tutan, müşterİ odaklı bir yönetİm anlayışını benİmsemektedİr. Süreklİ İYİleştİrme ve öğrenme vazgeçİlmez değer olarak şİrket kültürü İÇİnde yer alır. Tüm On Mart ekİbİ bu İlkeler ışığında uluslararası kalİte standartlarını karşılayacak şekİlde çalışır.

MİSYON: On Mart Makİne Sanayİ saygın ve güvenİLİr olmanın, kazanılmış değerlerİ korumaya ve sorumluluk anlayışına bağlı bulunduğunu bİlİncİndedİr. Kuruluşundan bu yana kalİtesİnden tavİz vermeden mükemmellİğİn detayda gİZLİ olduğunun bİLİNCİ İle, daİma daha İYİye hedefİ İle çağdaş hİzmet sunmaktadır.