MENÜ

Telefon:

+90 216 610 03 10

Adres:

Ümraniye / İSTANBUL

vf serİsİ

MAKİNENİN ÖZELLİKLERİ


-Tanecikli Ürünler, Yoğun ve Kıvamlı Ürünler.

-Bu makinedeki nüzul yoğun ve parçacıklı taneli ürünler için uygun olarak tasarlanmıştır.

-Makine pnömatik sistem olarak çalışmaktadır.

-35 ve 70'lik paslanmaz çelik hunisi vardır.

-Makinenin nüzulu damlama yapmamakla beraber değişik ambalajlar için farklı nüzul uçları bulunmaktadır.

-Ambalaj koyabilmek için nuzülun altında platform mevcuttur.

-Makine elektrik olmadığı için exproof sistemdir.

-Sızdırmazlık elemanları ve piston keçeleri dolumu yapılacak ürüne göre teflon, viton veya poliethilen malzemeden üretilir.

-Tüm bağlantılar, kelepçeler ile birbirine bağlanmıştır. Makineler herhangi bir alet kullanmadan en ince detayına kadar sökülür ve temizlenir.

-Dolum ayarı ayar kolu ve numaratör ile kolay bir şekilde ayarlanır ve kayıt altına alınır.

-Doldurulacak olan ürünün değdiği bütün yerler 316 L kalite paslanmaz çelik ve diğer kısımlar ise 304 kalite paslanmaz çelik ve alüminyumdur.

-Çalışma sıcaklığı +5° / +90° aralığındadır.

-Dolum hassasiyeti ± %1'dir. Makinedeki dolum silindir sayısı 1'dir.


MAKİNELERİN DOLDURABİLECEĞİ ÜRÜNLER


-Taneli Reçel Dolumu, Bal Dolumu, Pekmez Dolumu, Tahin Dolumu, Marmelat Dolumu, Macun Dolumu, Çikolata Kreması Dolumu, Fındık Kreması Dolumu, Ketçap Dolumu, Mayonez Dolumu, Hardal Dolumu, Biber ve Domates Salçası Dolumu, Yoğurt Dolumu, Höşmerim Dolumu, Sütlü Tatlı Dolumu, Ekler Krema Dolumu, Nar Ekşisi Dolumu, Humus Dolumu, Meze Dolumu, Acuka Dolumu, Şakşuka Dolumu, Patlıcan Salatası Dolumu, Süzme Yoğurt Dolumu, Kaymak Dolumu, Süzme ve Krem Peynir Dolumu, Zeytin Ezmesi Dolumu, Zeytinyağı Dolumu, Konsantre Dolumu, Köpük Helva Dolumu, Sıvı Maya Dolumu, Günlük Süt Dolumu, Şampuan Dolumu , Sıvı Sabun Dolumu, Deterjan Dolumu, Kozmetik Krem Dolumu , Jöle Dolumu , Madeni Yağ Dolumu , Antifriz Dolumu , Bitkisel Yağ Dolumu, Vazelin Dolumu, Merhem Dolumu, Pomat Dolumu, Dezenfektan Dolumu, Anti bakteriyel Jel Dolumu, Aseton Dolumu, Oje Dolumu, Maskara Dolumu, Wax Dolumu, Açık Parfüm Dolumu, Kil Maske Dolumu, Boya Dolumu, Astar Dolumu, Vernik Dolumu, Çekomastik Dolumu, Çift Kompenantlı Kartuş Dolumu, Reçine Dolumu, İzosiyenat Dolumu, Epoksi Dolumu, Pigment Pasta Dolumu, Tutkal Dolumu, Gres Dolumu vs.