MENÜ

Telefon:

+90 216 610 03 10

Adres:

Ümraniye / İSTANBUL

TAM OTOMATİK KAPAK KAPAMA MAKİNELERİ

TAM OTOMATİK MAKİNENİN ÖZELLİKLERİ


• ON MART Tam Otomatik Kapak Kapama makinesi kapak kapama bölümü tam otomatiktir. Kapatılacak olan Plastik kapaklar personel tarafından makinenin elevatör hunisine gelişi güzel boşaltılır ve Kapak kapama tarafından otomatik olarak şişelerin üzerine bırakılır ve seri bir şekilde kapanması makine tarafından gerçekleştirilir. Örneğin; Vidalı Kapaklar,Twist-Off Kapaklar, Çakma Kapaklar, Trigger veya Pompalı kapakları otomatik olarak kapatır. (Trigger ve pompalı kapakları personel el ile koyar, makine otomatik olarak kapatır.)
• ON MART Tam Otomatik Kapak kapatma makinesin tork ayarı personel tarafından istenilen şekilde ayarlanabilme özelliğindedir.
• ON MART Tam Otomatik Kapak Kapama makinesinin Kapak Kapama bölümünde arkalı önlü 3 adet dönen disk mevcuttur( Bu diskler konveyörün sağ ve sol tarafındadır).Bu diskler birbirine zıt istikamette dönerek aralarına aldıkları plastik kapağı istenilen torkta çevirerek kapatırlar. Bu aşamada hiçbir şekilde plastik şişeler durdurulmaz, plastik ambalajlar konveyörde yürür pozisyondayken seri bir şekilde kapatılır. Kapak Kapama bölümünün sağ ve sol tarafında bulunan kayışlar sayesinde kapatılan plastik ambalajlar sabitlenir ve kendi çevresinde dönmeleri engellenir.
• ON MART Tam Otomatik Kapak Kapama Kapak kapama makinesi farklı çaptaki plastik ambalajlar için kolay bir şekilde ayarlanabilir. Bu ayar için hiç bir şekilde ek parça takılıp sökülmesi mevzu bahis değildir.