MENÜ

Telefon:

+90 216 610 03 10

Adres:

Ümraniye / İSTANBUL

vf - 20-2 monoblok

MAKİNENİN ÖZELLİKLERİ

-On Mart dolum ve kapak kapama sistemlerinden oluşan fonksiyonel ve kompakt bir dolum makineleridir.
-Bu makine iki ayrı istasyondan meydana gelmiştir. Dolum ve kapama istasyonları bu iki istasyon arasındaki otomatik sistem ile kapaklar ambalajların üzerine dizilir, makine tarafından otomatik olarak kapatılır.
-Dolum bölümü volümetriktir ve pnömatik sistem ile çalışır.
-Ayar kolu ve numaratör sayesinde kolay dolum aralığı ayarlama imkanı sunmaktadır.
-Makine temizliği için dolum vanası ve nüzullerde bulunan kelepçeli bağlantı sistemleri sayesinde kolay bir şekilde sökülme imkanı vardır.
-Dolumu yapılacak ürünün teknik özelliklerine göre farklı dolum nuzulleri ve bu nuzullerde damlama önleyici sistemler mevcuttur.
-Kapak kapama makinesi plastik çevirme kapakları, çakma kapakları ve metal Twist-off kapakları kapatabilmek için dizayn edilmiştir.

MAKİNELERİN YAPIMINDA KULLANILAN MALZEMELER

-Doldurulacak ürünün değdiği bütün yerler 316 L kalite paslanmaz çelik ve diğer kısımlar ise 304 kalite paslanmaz çelik ve alüminyumdur. -Çalışma Sıcaklığı: +5° / +90° aralığındadır.

-Dolum hassasiyeti ± %1'dir.

MAKİNELERİN DOLDURABİLECEĞİ ÜRÜNLER

-Yoğun ve Kıvamlı Ürünler, Taneli Ürünler ve Likit Ürünler. -Bal Dolumu, Pekmez Dolumu, Tahin Dolumu, Boza Dolumu, Marmelat Dolumu, Macun Dolumu, Ketçap Dolumu, Nar Ekşisi Dolumu, Zeytin Ezmesi Dolumu, Zeytinyağı Dolumu, Konsantre Dolumu, Meyve Suyu Dolumu, Sıvı Maya Dolumu, Günlük Süt Dolumu, Şampuan Dolumu , Buklet Dolumu, Ağız Gargarası Dolumu, Sıvı Sabun Dolumu, Deterjan Dolumu, Jöle Dolumu , Madeni Yağ Dolumu , Antifriz Dolumu , Bitkisel Yağ Dolumu, Dezenfektan Dolumu, Anti bakteriyel Jel Dolumu, Aseton Dolumu, Oje Dolumu, Açık Parfüm Dolumu, Reçine Dolumu, İzosiyenat Dolumu vs.